Serwis ogłoszeniowy Ogłoszenia drobne

Trzebnica - dolnośląskie

Na sprzedaż teren budowlanego wynosi 14 zł/m2...
zapamiętaj mnie przypomnij hasło
Dzisiaj jest Niedziela, 19 Listopada 2017, Imieniny obchodzą: Elżbieta, Seweryn i Paweł


Jesteś w: Adin.pl / dolnośląskie / Trzebnica / Nieruchomości / Ziemia / Budowlana
Ogłoszenia wyróżnione
Wrocław
Usługi remontowo wy... Usługi remontowe Ziombud Fachowcy z 30stoletnim doświadczeniem Malowanie Glaz ...
Legnica
Rekultywacja nieuzy... Świadczymy profesjonalne usługi związane z przywracaniem nieuzytkow,sadow,plantacji c ...
Wrocław
Zimowisko Poronin -... OBÓZ NARCIARSKO - SNOWBOARDOWY PORONIN - ZAKOPANE Zapraszamy na 9-dniowe zimowis ...
Wrocław
Pożyczki Chwilówki ... Pośrednictwo finansowe Chwilóweczka zaprasza do korzystania z naszej oferty produktów ...
  Znajdź ogłoszenie:
dolnośląskie
Nieruchomości (1093)
Na sprzedaż teren budowlanego wynosi 14 zł/m2
Id ogłoszenia: 257801   Data dodania: 2017-08-04   Ostatnia edycja: 2017-10-13   Data ważności: Bezterminowo
Na sprzedaż teren z dwoma jeziorami o powierzchni 110.000 m2.Cena za m2 terenu budowlanego wynosi 14 zł/m2
Teren znajduje się koło Trzebnicy 27 km od Wrocławia, w kierunku Poznania. Pod koniec 2017 roku powstanie tam droga ekspresowa S5. Wrocław -Trzebnica, która skróci czas dojazdu do około 20 min. Ideą projektu jest stworzenie swoistej enklawy dla osób, które są aktywne zawodowo, a jednocześnie pragną mieszkać oraz pracować z dala od zgiełku miasta. To projekt, który łączy w sobie wszystkie elementy miejskiego życia, takie jak biura, usługi, powierzchnie komercyjne, gastronomia, dom seniora i hotel, jak również obiekty sportowe takie jak pole golfowe i klub jeździecki oraz agroturystyka. W tej koncepcji istotną rolę odgrywają oczywiście domy i budynki wielorodzinne harmonijnie wpisujące się w otoczenie. Wyjątkowość "Dos Lagos" związana jest nie tylko z samą ideą zielonego miasteczka. Nieruchomość składa się z 378 000 m2 natomiast PUM wynosi około 120.000 powierzchni oraz dwóch jezior o powierzchni 11 hektarów. Najbliższe otoczenie to piękne lasy o ponad 300 hektarowej powierzchni z wyjątkowym bogactwem fauny i flory. Głównym założeniem projektu jest rozłożenie realizacji całej inwestycji na 10 etapów pod konkretną zabudowę. Na pierwszą fazę projektu składać się będzie teren o powierzchni 28.330 m2 gdzie szacowany PUM wynosi około 14.800 m2. I etap obejmuje zabudowę wielorodzinną (72/144 mieszkania), 108/216 podziemnych garaży, 105/210 miejsc garażowych na poziomie parteru, 16 domów, powierzchnie komercyjne, biura i urzędy.
Ten etap zasługuje na szczególną uwagę, ponieważ położony jest w jednym z najatrakcyjniejszych miejsc w całej nieruchomości. Widok z okien skierowany będzie bezpośrednio na jezioro. Jest to unikalne rozwiązanie, niezwykle rzadko spotykane.
Lub połowa etapu, czyli chronologicznie:
36/72 mieszkania wielorodzinne – 3/6 budynków – 3 kondygnacje – 12/24 mieszkań.
8 willi. 54 garaży + 3.300 m2 powierzchnie komercyjne i biura.Teren posiada miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego oraz stadium wykonalności.
Możliwość podpięcia mediów woda, prąd, gaz ( w przypadku gazu czekamy na warunki podłączenia oraz koszty).Cena za m2 terenu budowlanego wynosi 13,50 zł/m2 - 5.100.000 zł.Teren Budowlany, wolny od obciążeń i roszczeń osób trzecich, gotowy do zabudowy.
Jedyne co pozostaje do zrealizowania to projekt i uzyskanie pozwoleń.
Architekci i geodeci są gotowi do rozpoczęcia prac związanych z podziałem oraz wstępnym projektem bazowym.Dysponujemy kompletną dokumentacją w postaci; studium wykonalności projektu, projektem założeń budżetowych, planem zagospodarowania terenu, projektem poszczególnych etapów, kosztorysem, a także szacowanymi kosztami budowy i szacowanymi zyskami. W razie zainteresowania powyższą inwestycją z chęcią udzielę
Cena: 5200000 PLN
    Kontakt do ogłoszeniodawcy:
Dane podstawowe:

Osoba kontaktowa:
mateusz

Ostatnio dodane ogłoszenia
Ogłoszenia w miastach
Polecamy serwis: BiznesOferty.pl - nawiązuj kontakty

Kontakt - Pomoc - Regulamin
Adin.pl © 2004 - 2017