Serwis ogłoszeniowy Ogłoszenia drobne

Kielce - świętokrzyskie

Naprawdę błaga...
zapamiętaj mnie przypomnij hasło
Dzisiaj jest Czwartek, 18 Lipca 2019, Imieniny obchodzą: Kamil, Robert i Szymon


Jesteś w: Adin.pl / świętokrzyskie / Kielce / Flora i fauna / Psy / Mieszańce
Ogłoszenia wyróżnione
Białystok
Szkolenie z obsługi... Zapraszamy do udziału w szkoleniu z obsługi pakietu biurowego MS Office. Termin s ...
Lubin
Organizacja półkolo... Planujesz organizację półkolonii? Dowiedz się jak przejść przez cały proces rejestrac ...
Grójec
Zbiór Wiśni-Zatrudnię Zatrudnię osoby do zrywania wiśni. Darmowe zakwaterowanie na miejscu. Stawka do ustal ...
Lublin
Technik Weterynarii... Kwalifikacyjny Kurs Zawodowy dający uprawnienia TECHNIKA WETERYNARII Ogłaszamy nabór ...
  Znajdź ogłoszenie:
Kielce
Flora i fauna (339)
Naprawdę błaga
Id ogłoszenia: 237498   Data dodania: 2015-06-19   Ostatnia edycja: 2015-06-19   Data ważności: Bezterminowo
Ramzes to cudowny psiak,który trafił do schroniska około 4 lata temu przyprowadzony przez kobietę z wielkim sercem,która nie przeszła obojętnie obok pokrzywdzonego i potrzebującego czworonoga.Jadąc samochodem zauważyła,że z pędzącego auta,kilka samochodów przed nią jakiś zwyrodnialec wyrzuca bezbronnego psa prosto na jezdnię i ucieka.Tak własnie obolały,zrozpaczony i przerażony Ramzes trafił do schroniska.

Nasz schroniskowy pupil stracił już nadzieję na to,że w końcu u kogoś znajdzie się miejsce dla chorego psiaka.Domku szukamy już 4 rok,ogłaszany był na Olx,gumtree,alegratka,facebook'u,karmimypsiaki - niestety bezskutecznie.Obiecałam mu,że znajdę mu domek,ten właściwy,który już go nigdy nie porzuci i zaakceptuje go w całości.On już nie podbiega do krat jak kiedyś.Nie szczeka,nie podskakuje by zwrócić na siebie uwagę.On po prostu nie zwraca już uwagi na ludzi zainteresowanych adopcją,bo przez 4 lata wielkich starań nikt go nie zechciał.To przykre,bo Ramzes ma tak wiele zalet ale nikt nie chce ich dostrzec,nikt nie chce dać mu tej jednej szansy..Nikt..

Ramzesik to nasz ok.7 letni schroniskowy przytulak.Zawsze garnie się do ludzi,tak bardzo brakuje mu towarzystwa.Uwielbia dzieci,jest łagodny jak baranek.Akceptuje kotki,pieski,suczki i inne żyjątka.W boksie zachowuje czystość,nie niszczy niczego.W schronisku ataki ma co około pół roku.Otrzymuje obecnie leki,które jak wiadomo musi otrzymywać do końca życia.Na smyczy chodzi ładnie,nie wyrywa się do piesków,nie ciągnie.Jest wielkim pieszczochem i łakomczuchem.Jest również psiakiem o wyjątkowej urodzie,to przeuroczy pies.Idealnie nadawałby się do bloku czy domku z ogrodem.

Ramzes to JEDYNIE PSIAK DOMOWY.Tak jak wyżej pisałam,choruje na padaczkę,jest odrobaczony,odpchlony,wykastrowany,zaczipowany oraz posiada książeczkę zdrowia wraz z kompletem szczepień.Od czterech lat gotowy do adopcji.
MASZ PROBLEM Z TRANSPORTEM?-NIE REZYGNUJ.Deklarujemy pomoc. RAMZES - BŁAGA O DOM, MIŁOŚĆ I RODZINNE CIEPŁO !Najpiękniejszy piesek na świecie!Ramzesa nie da się nie kochać!!! jest idealny! czy to że jest chory ma skazać go na śmierć w schronisku?? Ramzes to 7 letni psiak o ogromnym sercu, przepełnionym miłością do każdego człowieka. Dla niego najpiękniejsza chwila to ta, w której może wtulić się w człowieka, zapominając o wszystkich problemach takich jak : samotność, odrzucenie, czy choroba. Uwielbia spacerować, gdyż właśnie wtedy czuje się po prostu kochany i bezpieczny. Niestety jest niezauważalny przez ludzi odwiedzających schronisko, w poszukiwaniu swojego czworonożnego przyjaciela. Zamknięty w boksie nie zwraca na siebie uwagi. Spokojnie czeka na to, aż los da mu szansę, szansę na lepsze i spokojne życie, na które Ramzes zasługuje jak nikt inny. Wierzy w to, że znajdzie się ktoś, kto pokocha go tak bardzo jak on by tego pragnął. Czy jego marzenia o wspaniałym domku, są zbyt piękne, aby mogły być prawdziwe

Czy Ramzes już zawsze będzie musiał oglądać świat zza krat ponurego boksu? Czy choroba może to wszystko przekreślić?! Ramzes od dłuższego czasu jest leczony na padaczkę, dzięki temu ataki pojawiały się u niego bardzo rzadko, jednak od pewnego czasu, pomimo zwiększenia dawki leków, ataki nasiliły się. Dodatkowo Ramzes nie widzi, najprawdopodobniej na skutek uszkodzenia nerwów wzrokowych.
Na szczęście Ramzes radzi sobie z tym bardzo dobrze. Przecież kocha się sercem, nie oczami.

Pozwólmy mu znów uwierzyć w to, że każdy w życiu dostaje swoją szansę, że jego też to czeka i już niedługo jego życie się odmieni.
Śpieszmy się z pomocą, aby Ramzes mógł poznać co to dom i rodzina.

Psiak przebywa w Schronisku dla Bezdomnych Zwierząt w Dyminach ( koło Kielc ).

    Kontakt do ogłoszeniodawcy:
Dane podstawowe:

Osoba kontaktowa:
a

Dane uzupełniające:
Kontakt w sprawie adopcji 795 602 196
Ostatnio dodane ogłoszenia
Ogłoszenia w miastach


Kontakt - Pomoc - Regulamin
Adin.pl © 2004 - 2019