Serwis ogłoszeniowy Ogłoszenia drobne

Łódź - łódzkie

Perełka, Godson i Zozol...
zapamiętaj mnie przypomnij hasło
Dzisiaj jest Sobota, 15 Grudnia 2018, Imieniny obchodzą: Nina, Celina i Walerian


Jesteś w: Adin.pl / łódzkie / Łódź / Flora i fauna / Koty / Dachowce
Ogłoszenia wyróżnione
Opoczno
LOKAL DO WYNAJĘCIA ... Hala w centrum miasta 770m2,dobra lokalizacja handlowa,obiekt monitorowany,kamery prz ...
Brzeziny
AUTOSZYBY ŁÓDZ BRZE... Zajmujemy się naprawą i wymianą szyb samochodowych.Naprawiamy odpryski po kamieniach ...
Łódź
Owczarki Niemieckie... Domowa hodowla ON "z Hetmańskiej sfory" oferuje szczenięta cz-p i wilczaste, ur.05.12 ...
Poznań
Program do projekto... Program CAD Decor 2.X to wielofunkcyjne narzędzie do projektowania wnętrz dla projekt ...
  Znajdź ogłoszenie:
Łódź
Flora i fauna (867)
Perełka, Godson i Zozol
Id ogłoszenia: 261109   Data dodania: 2018-02-17   Ostatnia edycja: 2018-09-10   Data ważności: Nieaktualne, w archiwum
Zwykłe mieszkanie, gdzie mieszkają 3 koty. Same. Pojawia się tam osoba tylko po to, żeby je nakarmić, wybawić i im posprzątać. Nagle do mieszkania wprowadza się nowa lokatorka – jak się okazuje cierpiąca na silną alergię (duszności, świąd, opuchlizna oczu – leki nie pomagają – objawów nie da się zwalczyć, nawet po kontroli u lekarza). Koty zajmują jeden pokój w mieszkaniu, mają tam PRAWIE koci raj… do pełnego szczęścia brakuje im teraz WŁASNEGO człowieka, który je pokocha. Nie mogą zostać tu, gdzie mieszkają. Ewidentnie brakuje im bliskości człowieka.

Powiedzmy jednak coś o wszystkich 3 kociakach:

Perełka (chuda, mała buraska z białym krawatem) – historia Perełki nie jest szczególnie kolorowa. Została przygarnięta z ulicy do Domu Tymczasowego… 10 lat temu. Od 10 lat szuka stałego domu. Aktualnie ma ok. 18 lat, jest więc kocią staruszką. Czy jednak jej wiek ją przekreśla w tym, by znaleźć kochający domek? Perełka bardzo potrzebuje obecności człowieka – jest bardzo przyjazna, chodzi za człowiekiem jak piesek. Od razu gramoli się na kolana, by tylko ją głaskać i się z nią bawić. Jest w doskonałej formie, mimo swojego wieku.

Godson (czarny kocur) – jest to czarny, nieśmiały kawaler. Ma ok. 4 lat. Potrzebuje czasu, żeby przyzwyczaić się do człowieka – przy pierwszych kontaktach z nowymi osobami chowa się i utrzymuje dystans. Jednak gdy tylko komuś zaufa staje się wielkim miziakiem – sam przychodzi, domagając się porcji pieszczot.

Zozol (bury kocur) – jest to najbardziej nieśmiały kot z całej trójki. Ma ok. 7 lat. Ma bardzo duży dystans do człowieka – nie wiadomo jaka jest jego dokładna historia, ale zdecydowanie musiał być skrzywdzony przez człowieka zanim trafił do Domu Tymczasowego. Potrzebuje przestrzeni i bardzo dużo czasu, by przyzwyczaić się do człowieka. Na pewno o wiele prościej byłoby mu zaufać, gdyby miał swojego własnego człowieka na co dzień, który by z nim popracował.

Aktualnie trzy razy w tygodniu przychodzi osoba, by posprzątać i je nakarmić (na co dzień mają dozownik karmy). Wodę zmienia im lokatorka mieszkania, chociaż musi robić to, biorąc silne leki.

Wszystkie koty są zdrowe oraz wykastrowane.
Wszystkie świetnie dogadują się z innymi kotami – od zawsze mieszkały w stadzie.
Wszystkie 3 kociaki mają już swoje lata, ale czy to znaczy, że są gorsze? Wcale nie. Za adopcję i podarowanie im ich własnych 4 kątów odpłacą się miłością oraz wdzięcznością.
Mogą iść do domów razem lub osobno.

Szukamy im odpowiedzialnych domów, które zaakceptują ich takimi jakimi są.
Perełka, Godson i Zozol potrzebują domu na cito, nie wiadomo jak długo jeszcze będą mogły zostać w mieszkaniu, w którym żyją teraz. Koty przebywają w Łodzi.

Jesteś zainteresowany adopcją? Dzwoń lub pisz
Cena: 0 PLN
Ostatnio dodane ogłoszenia
Ogłoszenia w miastach


Kontakt - Pomoc - Regulamin
Adin.pl © 2004 - 2018